Hede Kerstin Luik

Mind on alati huvitanud, miks inimesed tegutsevad, räägivad, mõtlevad ja tunnevad just nii nagu nad seda teevad. Üle 20 aasta on inimeste hoiakute ja käitumise mõjutamine olnud minu igapäevatöö keskne osa.

Ta küsib häid küsimusi ja kuulab ka ridade vahelt.

 

“Hede huvitub siiralt inimestest, nende sisemaailmast ja sellest, et neil hästi läheks. Ta küsib häid küsimusi ja kuulab ka ridade vahelt. Hede oskab vaadata väljakutseid uudse nurga alt, nõnda, et paistma hakkavad uued lahendused. Tal on kõvasti energiat ja see kandub ka teistele üle”.

Peep VainVain & Partnerid

Minu jaoks on Hede eripära kõrges kultuuritundlikkuses

 

“.. täpses partneri- ja situatsioonitajus, kirglikkuse, kiire mõtlemise ja terava taibu kombinatsioonis.  Olen lähedalt näinud Hedet nõustajana lahendamas kõrge keerukusastmega juhtimisolukordi. See kokku annab Hede lahendustele origiaalsuse. Läbi aegade on Hedega kontakt olnud põnevust pakkuv.”

Mare Pork, juhtimiskonsultant & nõustaja, TLÜ kliinilise psühholoogia professor

Ma hindan väga Hede loomingulisust ja originaalseid mõtteid.

 

Hedes on piisavalt küpsust ja elukogemust, siis sobib ta töötama paljude erinevate inimestega. Coachil on vaja oskust minna kaugemale tavapärasest, mõelda väljapoole süsteemist ja rutiinist, et aidata kliente edasi kohast, kus nad on kinni jäänud. Hedel on julgust mõelda mõtteid, mida varem pole mõeldud ning olles samas kahe jalaga maa peal, oskab ta oma ideid ka ellu viia. See on tema enda edu alus ja seda oskab ta coachina ka teistele õpetada.”

Marina Paula Eberth, HTI

Mul on olnud elus õnne töötada paljude väga professionaalsete ja huvitavate inimestega.

Teenusedisain

I am text block. Click edit button to change this text.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis,
pulvinar dapibus leo.

ARENGUTUGI.COM BLOGI VIIMASED POSTITUSED

Arengutugi Oled Sa õnnelik?

 • Millised valikud suurendavad õnnetunnet?
  by arengutugi on January 11, 2021 at 2:57 pm

  Elu on Su valikute summa, ütles Albert Camus. Õnnetunne on valik. Kuidas siis seda valikut paremini teha? Psühholoogid on toonud välja 5 peamist mõtteviga, mis panevad meid oma tulevikutunnet valesti

 • Millised on levinumad vead kriisidega...
  by arengutugi on April 21, 2020 at 5:49 pm

  Kõige tavalisematest vigadest võib välja tuua viis enam levinut.  1. Kriis plaani ei ole tehtud või see ei ole piisav. Kõige levinumad viga on see, et paljud ettevõtted ei olegi

 • Kuidas teha paremaid otsuseid?
  by arengutugi on April 20, 2020 at 5:15 pm

  Inimesed pole olemuslikult kuigi head otsustajad. Oleme mõjutatud oma varasemast kogemusest ja emotsionaalsetest seostest.  Igapäevaste valikute lihtsustamiseks head heuristikud veavad meid otsustamisel sageli alt. New Yorki ülikooli professor Gary Marcus

OLED SA ÕNNELIK?

Iseenese eest hoolitsemiseks on kõige parem aeg just nüüd ja praegu.

Enamik inimesi hoolitsevad oma keha tervise eest. Aga millal ja kuidas Sa hoolitsed oma tasakaalu, õnnetunde ja rõõmu eest?

Meie igapäevaelu on mõjutatud sellest, mida me oma elus maksimeerida püüame, kas siis teadlikult või ebateadlikult. Mida Sina täna maksimeerid?