Hede Kerstin Luik

Mind on alati huvitanud, miks inimesed tegutsevad, räägivad, mõtlevad ja tunnevad just nii nagu nad seda teevad. Üle 20 aasta on inimeste hoiakute ja käitumise mõjutamine olnud minu igapäevatöö keskne osa.

MINU TEENUSED

Pakun teile mitmekülgset tuge nii coachingu kui ka turunduse vallas.

Ettekanded / Keynote speaking

Kui on vaja meeskonda inspireerida, inimesi mingis vajalikus suunas mõtlema ärgitada ja tegudele innustada, siis tulen hea meelega seminarile või koosolekule esinema.

Coaching

Lühidalt: coaching aitab saavutada eesmärke. Aitab kaotada vahe unistuste ja tegelikkuse vahel.

Töötoad

Teen töötubasid, koolitusi ja juhtide arenguprogramme, mis on kujundatud just organisatsiooni vajadustest ja eesmärkidest lähtudes

MINU INSPIRATSIOON

Ten Deadly Marketing Sins: Signs and Solutions

Miks mulle see raamat meeldib?

Siin on selline  sektsioon, kus sa räägid, miks sulle see konkreetne raamat meeldiub. Mida sa sealt leidsid ja mis inspireeris sind raamatu juures. Jutt ei pea olema väga pikk, aga siiski on ta parem kui lihtsalt tuim link. Gotleri teosed näiteks on suht kuivikud ja sealt mingit pointi leida on päris juhil raske. Mõnele muidugi meeldib. See leht siin ei ole raamatututvustuse leht, vaid sinu teenuse ja töö leht, kus on oluline see, miks just sina seda raamatut soovitad.

MINU SOOVITAJAD

“Hede huvitub siiralt inimestest, nende sisemaailmast ja sellest, et neil hästi läheks. Ta küsib häid küsimusi ja kuulab ka ridade vahelt. Hede oskab vaadata väljakutseid uudse nurga alt, nõnda, et paistma hakkavad uued lahendused. Tal on kõvasti energiat ja see kandub ka teistele üle”.  Peep Vain, Vain & Partnerid

“Olen lähedalt näinud Hedet nõustajana lahendamas kõrge keerukusastmega juhtimisolukordi. Minu jaoks on Hede eripära kõrges kultuuritundlikkuses, täpses partneri- ja situatsioonitajus, kirglikkuse, kiire mõtlemise ja terava taibu kombinatsioonis. See kokku annab Hede lahendustele origiaalsuse. Läbi aegade on Hedega kontakt olnud põnevust pakkuv.” Mare Pork, juhtimiskonsultant & nõustaja, TLÜ kliinilise psühholoogia professor

Hedes on piisavalt küpsust ja elukogemust, siis sobib ta töötama paljude erinevate inimestega. Ma hindan väga Hede loomingulisust ja originaalseid mõtteid. Coachil on vaja oskust minna kaugemale tavapärasest, mõelda väljapoole süsteemist ja rutiinist, et aidata kliente edasi kohast, kus nad on kinni jäänud. Hedel on julgust mõelda mõtteid, mida varem pole mõeldud ning olles samas kahe jalaga maa peal, oskab ta oma ideid ka ellu viia. See on tema enda edu alus ja seda oskab ta coachina ka teistele õpetada.”Marina Paula Eberth, HTI

ARENGUTUGI.EE BLOGI

Juhi peamine tööriist on tema isiksus. Määravaks saab sageli teadlikkus endast ning oskus oma “tööriista” arendada ja hästi kasutada. Ning tegelikult oleme ju kõik juhid –  juhime oma elu. Kui teadlikult, kuidas ja kuhu – see on valiku küsimus.

Muutus on ainus asi, mis on püsiv. Kõik on kogu aeg muutuses, ka mina ja Sina. Sa saad valida, kas oled selles muutumises teadlikult kaasas ja võtad ise vastutuse enda elu eest, või lased end kanda, kuidas juhtub.

Uuringud näitavad, et inimese eluga rahulolu sõltub suuresti tema lähisuhete kvaliteedist. Kõige tähtsam seejuures on suhe iseendaga. Sellest suhtest saavad alguse ja seda peegeldavad kõik teised suhted meie elus.

LOE AREGUTUGI.EE BLOGI>>